Ana KategoriBilgisayar TamiriHP

Hp Batarya Değişimi Ümraniye


Laptop Tamiri Güvenli Hizmet

Laptop tamiri sizlerin daha az harcayarak cihaz masraflarını ekonomik olarak çözmelerini sağlıyor. Özellikle 2020-2021 yılı virüs süreci ile birlikte bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve tabletler günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. HP Batarya Değişimi, çalışmaların aksaması anlamına gelmektedir. Aksamanın yaşanmaması adına arızalara profesyonel bir teknik servis müdahale etmelidir. Aksi halde cihazlar, geri dönüşü olmayan şekilde bozulabilir. Laptop tamiri konusunda firmamız Tamir Pasajı sizlere deneyimli ekibiyle  en iyi laptop servisi olmak için hizmet sunmaktadır.

hp batarya değişimi
Laptop service. Removal of the battery by a service technician. Tools lie on the table next to it.
Hp Batarya tamiri

Firmamız Tamir Pasajı laptop, bilgisayar türü cihazların hassasiyetine dikkat çekmektedir. Bu cihazlar, oldukça farklı teknik özelliklerle donatılmaktadır. Her markanın kendine has bir özelliği vardır. Bir sorun halinde müdahale bu değişiklikler esas alınarak yapılmalıdır.

Tamir Pasajı, çağımız teknolojisini yakından takip eden ve yenilikleri uygulayan iş prensiplerine sahiptir. Notebook ve bilgisayar markalarını yakından tanıyan ekibimiz, cihazların sorunlarına uygun çözümler getirmektedir. Sizlere laptop tamiri hususunda sunduğumuz çözümler hızlı ve güvenilir yöntemleri içermektedir.

GARANTİLİ BATARYA

hp batarya değişimi

Orijinal Laptop Parçaları

Olası bir arızada notebook tamiri sırasında parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Bu durumlarda dikkat olunması tavsiye edilmektedir. Bilgisayar veya notebook için kullanılan parçaların muhakkak surette A kalite olması önemlidir. Kalitesiz parçalar, cihazın performansını olumsuz etkiler. HP Batarya Değişimi. Bu parçalar bir süre sonra cihazın tamamen arızalanmasına hatta çalışmamasına neden olabilir. Orijinal Laptop Parçaları.

Sizlerin ihtiyaçlarınıza yanıt veren firmamız, parça değişiminde orijinal parçaları kullanmaktadır. Bu parçalar cihazın markasına uygun olan ürünlerdir. Cihazın firması tarafından geliştirilen, yüksek performanslı A kalite parçalarla değişim sağlanmaktadır. GARANTİLİ PARÇA

Yerinde Laptop Servisi

Firmamız, Tamir Pasajı olarak sunduğu hizmetlerini yerinde gerçekleştirmektedir. Firmamızda sizi ağırlayıp cihaza bulunduğu yerde müdahalede bulunmaktayız. Hizmetlerimizde problemlere hızlı çözümler sunmak hedefimizdir.

Sunduğumuz Tamir Pasajı hizmetleri, kısa sürede başarıyla tamamlanmaktadır. Tüm bunlar için bizi aramanız yeterlidir.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Sayın Müşterilerimiz;

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiği için sizleri bekletmemek adına önceden arayıp iş yerimizdeki durumu öğrenip cihazınızı bırakabilirsiniz. Bunun için gelmeden önce 0555 978 5236 ‘dan arayarak yoğunluk durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!