Bilgisayar TamiriLenovo

Lenovo Batarya Değişimi Ümraniye


Laptop Tamiri Güvenli Hizmet

Lenovo Laptop tamiri kişilerin daha az harcayarak iş veya eğitim masraflarını ekonomik olarak çözmelerini sağlıyor. Özellikle 2020 yılı virüs sürecinde bilgisayar, laptop ve tabletler günlük yaşamın bir parçası haline geldi. Lenovo Batarya Değişimi, çalışmaların aksaması anlamına gelmektedir. Aksamanın yaşanmaması adına arızalara profesyonel bir teknik servis müdahale etmelidir. Aksi halde cihazlar, geri dönüşü olmayan şekilde bozulabilir. Laptop tamiri konusunda firmamız Tamir Pasajı sizlere deneyimli ekibiyle  en iyi laptop servisi olmak için hizmet sunmaktadır.

Lenovo
Lenovo Batarya tamiri

Firmamız Tamir Pasajı laptop, bilgisayar türü cihazların hassasiyetine dikkat çekmektedir. Bu cihazlar, oldukça farklı teknik özelliklerle donatılmaktadır. Her markanın kendine has bir özelliği vardır. Bir problem halinde müdahale bu değişiklikler esas alınarak yapılmalıdır.

Firmamız, çağımız teknolojisini yakından takip eden yenilikleri uygulayan bir çalışma anlayışına sahiptir. Laptop ve bilgisayar markalarını yakından tanıyan ekibimiz, onların ihtiyaçlarına uygun çözümler getirmektedir. Sizlere laptop tamiri hususunda sunduğumuz çözümler hızlı ve güvenilir yöntemleri içermektedir.

GARANTİLİ BATARYA

Lenovo Batarya

Orijinal Laptop Parçaları

Gerçekleşen bir sorunda laptop tamiri sırasında parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Bu durumlarda dikkat olunması tavsiye edilmektedir. Bilgisayar veya laptop için kullanılan parçaların muhakkak surette orijinal olması önemlidir. Orijinal olmayan kalitesiz parçalar, cihazın performansını olumsuz etkiler. Ve bu parçalar bir süre sonra cihazın tamamen bozulmasına neden olabilir. Orijinal Laptop Parçaları.

Sizlerin ihtiyaçlarınıza yanıt veren firmamız, parça değişiminde orijinal parçaları kullanmaktadır. Bu parçalar cihazın markasına uygun olan ürünlerdir. Cihazın firması tarafından geliştirilen, A kalite performanslı ürünler ile değişim sağlanmaktadır. GARANTİLİ PARÇA

Yerinde Laptop Servisi

Firmamız, Tamir Pasajı olarak sunduğu hizmetlerini yerinde gerçekleştirmektedir. Servis talebinde bulunduğunuz an gelerek,Hizmetlerimizde problemlere hızlı çözümler sunmak hedefimizdir. Talepleriniz aynı gün içinde yanıtlanmaktadır.

Sunduğumuz Tamir Pasajı hizmetleri, kısa sürede başarıyla tamamlanmaktadır. Tüm bunlar için iş yerimize gelmeniz yeterlidir.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Sayın Müşterilerimiz;

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiği için sizleri bekletmemek adına önceden arayıp iş yerimizdeki durumu öğrenip cihazınızı bırakabilirsiniz. Bunun için gelmeden önce 0555 978 5236 ‘dan arayarak yoğunluk durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!