Bilgisayar TamiriMSI

MSI Klavye Değişimi Ümraniye

MSI klavye değişimi cihazınızda yazı yazmaya ve veri girmemizi sağlayan klavyeler kullanıcı ile laptop arasındaki bağlantıyı sağlar. Klavyede oluşan sorunlar cihazımızı verimli kullanamamıza yol açar.
Klavye arızaları tuşlara basıldığında tepki vermemesi, tuşu farklı algılama şeklinde ortaya çıkabilir.
Eğer bilgisayarınızın, klavyenizin tuşlarında algılamama sorunu yaşanıyorsa klavye anakartı bozulmuş olabilir veya klavye ile anakart bağlantısında bir sorun olabilir.

Notebook Klavye Değişimi Nasıl Yapılır?

MSI Laptop klavyelerinde bazı tuşlara basıldığı halde ekranda görünmeyebilir ya da tuşlara basılmayabilir. Laptop klavye sorunlarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri sıvı dökülmesidir. Kullanıcılar, sıvının ilk temas ettiği an bir problem yaşamayabilir ancak zaman içinde cihazda oksitlenme meydana gelmektedir. Oksitlenme sonucunda klavye ve aksam parçalar büyük oranda zarar görmektedir. Aynı zamanda kullanım süresine bağlı olarak bazı tuşların üstündeki yazılar silinebilir, tuşlar yerinden çıkabilir veya kopabilir. Tamir Pasajı Olarak, notebook klavye değişimi için sizden gelen istek doğrultusunda belirli tuşları veya klavyeyi tamamen değiştirebiliriz. Yaklaşık 20 senedir profesyonel bir teknik servis hizmeti sağlayan firmamız, tüm laptop modelleri için birçok seçenek sunmaktadır. MSI Klavye Değişimi.

MSI Klavye

Laptop Sıvı Dökülmesi

Laptoplarda sıvı dökülmeleri maalesef ki hepimizin başına gelebiliyor. Böyle bir durum ile karşılaştıysanız yapacağınız ilk iş notebooku kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı direkt anakarta ya da anakart üzerindeki parçalara zarar verebilir. Bu durumda yine bizler Tamir Pasajı olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Laptop Klavyesi Neden Bozulur ?

Tamir Pasajı’nda marka farketmeksizin her Laptopun klavyesini 15 dakika ie 2 saatlik bir süre ile değişimini yapabilmektedir. Adetli ve Çeşitli klavye stoğumuz ile bir çok marka notebookun klavyesinin değişim imkanını sağlamaktayız. Klavyeler sadece sıvı temasları ile arıza yapmamaktadır. Evcil hayvanlar ve minik çocuklarımızın marifetiyle de bozulabilmektedir. Klavye bozulması çoğu zaman klavye tuşlarının yerinden çıkması şeklinde gerçekleşir. Mekanizmasından ayrılan klavye tuşlarını tekrar yerine takmak isterken daha da kötü duruma getirebilirsiniz. Mevcut tuşların mekanizmayı tutan tırnakların zorlamalar sırasında kırılmasıyla klavye onarılmaz bir hal alabiliyor. Bu durumda da klavyenin tamamının değişimi gerekebiliyor.

MSI Klavye

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Sayın Müşterilerimiz;

Ürün stok durumunu ve servis yoğunluğunu öğrenmek, sizleri bekletmemek adına randevu sistemi ile çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0555 978 5236 ‘dan arayarak yoğunluk durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!