SamsungTelefon Tamiri

Samsung Galaxy M11 Ekran ve Pil Değişimi

Samsung Galaxy M11 Tamiri

Samsung Galaxy M11 telefonunun genel tamiri Tamir Pasajında profesyonel ekipmanlar ile alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmaktadır. Samsung Galaxy M11 fiyatına kıyasla performansıyla gayet ideal bir telefondur. Hafıza olarak 32GB depolama alanı 3GB ram hafızası bulunmaktadır. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 450 1.8GHz hızına sahip işlemcisi bulunmaktadır. Çerçevesiz ekran tasarımı kullanılmaktadır.Birinci Kamera çözünürlüğü 13 MP, ikinci kamera çözünürlüğü 5 MP, üçüncü kamera çözünürlüğü 2 MP, ön kamera çözünürlüğü ise 8MP‘dir. Samsung Galaxy M11 cihazının 5000 mAh güce sahip bataryası sevdiğimiz şeylerle daha çok ilgilenmemizi sağlarken, 15W‘a kadar Hızlı Şarj özelliği daha kısa sürede daha fazla şarj imkanı sağlar.

Samsung Galaxy M11

Samsung Telefon Servisi, Ümraniye ilçesinde yoğun olarak bulunuyor. Genel olarak bu markanın ürettiği akıllı cihaz modellerinde cep telefonunun kendi kendine açılıp kapanması, şarj almaması, cep telefonunun bataryasının çabuk bitmesi, Wi-fi açıldığında telefonun donması, ekranın kırılması ve cihazın kasması gibi sorunlar meydana gelir. Bu sorunların giderilmesi için profesyonel firmalar ile iletişime geçmeniz oldukça önemlidir. Cep telefonlarının yeniden başlama problemi söz konusu olduğunda başta akıllara önbellek ve dosya sorunu gelmektedir. Cihazı güvenli modda açarsanız önbellek kısmını silmek mümkün olabilir. Samsung telefonların tamir edilmesinde dikkat edilmesi gereken hususlar ise şu şekildedir;

Samsung Galaxy M11

• Telefon hafızasını silmeden tamir işlemini gerçekleştirmek.

• Tamir aşamasında telefonun diğer aksamlarına zarar vermeden teknolojik yöntemleri kullanarak gerçekleştirmek.

• Şarj soketi vb. aksamların değişim sürecinde cihaz ile uyumlu yedek parçaların kullanılmasına özen göstermek.

• Yan sanayi ürünlerinin kullanımından kaçınmak.

• Cep telefonunun bozuk orijinal parçasıyla uyumlu parçaların takılmasına dikkat etmek.

Samsung Galaxy M11

Ekran değişiminde fiyatların kullanılan malzemelerin kalitesine ve işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Firmamız alanında uzman kişiler ile sizlere orijinal ve orjinaline yakın yedek parçalar ile profesyonel anlamda hizmet verir. Ekran değişiminden sonra cihazın görüntüsü fabrikadan çıktığı gibi olacaktır. Ayrıca performansında da herhangi bir kaybın olması söz konusu olmamaktadır. Fiyat ve detaylar hakkında firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Web Sitelerimizi Ziyaret Edin;

Bilişim PasajıBilgisayar Alışveriş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!