Bilgisayar TamiriSamsung

Samsung Tablet Pil Değişimi Ümraniye

Samsung Tablet pil değişikliğinde öncelikle yapacağınız işlemlerde dikkat ve sabır çok önemli. Fevri ve yanlış hareketler anakarta veya ekrana zarar vermenize neden olabilir. Öncelikle kasayı açmanız için bir aparata ihtiyacınız var. Bizim önerimiz plastik olanlardan kullanın. Kasanın en kolay açılabilecek bölgesini tespit edin. Tırnakların olduğu kenarlarından birini seçin. Tornavida boyutunda bir kısım açıldı ise gerekli plastik ile yavaş bir şekilde diğer bölgeye doğru kaydırın. Eğer bir yerde sıkışırsa ve gitmiyorsa kasanın diğer bölümünde biraz önce yaptığımız gibi aynı şekilde tırnak bölgesinden giriniz. Aynı şekilde üst kısıma veya yana doğru doğru kaydırın. Zorlandığınız durumlarda bölgeyi değiştirerek devam edin. Parça parça boşluk oluşturacak şekilde devam edebilirsiniz. Açıldı ise bataryayı sökmek için vidaları sökünüz. Pil bağlantısını yani filmi çıkarırken dikkat ediniz.

Samsung Tablet Pil Değişimi

Samsung Tablet Pil Değişimi

Kasanın en kolay açılabilecek bölgesini tespit edin. Tırnakların olduğu kenarlarından birini seçin. Tornavida boyutunda bir kısım açıldı ise gerekli plastik ile yavaş bir şekilde diğer bölgeye doğru kaydırın. Bir yerde sıkıştı ve gitmiyorsa o zaman kasanın diğer bölümünde biraz önce yaptığımız gibi tırnak bölgesinden giriniz. Aynı şekilde üst kısıma veya yana doğru doğru kaydırın. Zorlandığınız durumlarda bölgeyi değiştirerek devam edin. Parça parça boşluk oluşturacak şekilde devam edebilirsiniz. Açıldı ise bataryayı sökmek için vidaları sökünüz. Pil bağlantısını yani filmi çıkarırken dikkat ediniz.

Samsung Tablet Pil Değişimi

Samsung Tablet Pil Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung tablet bataryası değişiminde tabletin kapalı olmasına dikkat edin. Kasayı fazla zorlamayın. Kenarları yoklayarak açmaya çalışınız. Bununla ilgili videoları izlemeyi ihmal etmeyiniz. Pil çıkarılacağı zaman başka bir yere dokunmamaya özen gösterin. Pil vidalarını ve kasayı kapatmadan önce test edin.

Samsung Tablet Pil Değişimi

Açılıyor ve şarj oluyor mu? Şarjda orijinal Samsung şarj cihazı kullanın ve amperin doğru olmasına dikkat edin. Doğru alet kullanılmadığında şarj süresinin uzun süreceğini bilin. Sıfır batarya alındığında ilk şarjın önemli olduğunu bilmenizi isteriz.Cihaz kapalı bir şekilde 8 ile 12 saat kadar şarjda kalması. Tabi bu şarj aletine göre değişir.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Sayın Müşterilerimiz;

Ürün stok durumunu ve servis yoğunluğunu öğrenmeniz ve beklememeniz adına randevu sistemi ile çalışmaktayım. Bunun için gelmeden önce 0555 978 5236 ‘dan arayarak yoğunluk durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!