SamsungTelefon Tamiri

Samsung Tamir Batarya Ümraniye

SAMSUNG TAMİR

Samsung telefonunuzda şarj problemi oluştuysa, şarjı çok hızlı tükeniyor ya da şarj almıyorsa bataryanızın ömrü tükenmiş olabilir. Garantili ve uygun fiyatlı şekilde Samsung batarya değişimi Tamir Pasajı nda de yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ümraniye.

Samsung Batarya Değişim Fiyatı

Samsung batarya değişimi fiyatı farklı telefon modellerinde farklı fiyat şeklinde değişkenlik göstermektedir. Tamir Pasajı web sitemizden bizi arayarak gerekli parça değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Samsung Batarya Arızası

Samsung batarya arızası çoğunlukla şarj soketinin zorlanması veya bağlantı kablosunun yanlış şekilde takılmasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte orijinal şarj aletinin kullanılmaması da pil ömrüne zarar verebilmektedir.

Tamir Pasajı olarak Samsung batarya değişimi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi sunmanın yanı sıra bataryanızın kullanım ömrünü arttıracak bilgilendirmeyi yaparak siz kullanıcıların aynı sorunu yaşamamalarını sağlamaktayız.

Samsung Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung batarya değişimi donanımsal bir problemden kaynaklı olup telefonunuza erişim veya kişisel bilgilerinize herhangi bir müdahalede bulunmamaktayız. Batarya değişimi sürecinde cihazın sıfırlanmasına gerek duyulmamaktadır.

Telefonunuzun Tamir Pasajında güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Samsung Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamir Pasajında gerçekleştirilen batarya değişim işlemi yaklaşık 30 – 45 dakika aralığında sürmekte olup yetkili personelimizce gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra çalışır durumda  size teslim edilmektedir.

Ayrıca İstanbul dışındaki müşterilerimiz için sunduğumuz kargo hizmeti sağlamaktayız. İstanbul içi müşterilerimiz içinde yerinde servis hitmetimiz bulunmaktadır.

Samsung Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung batarya değişimi sonrası garanti süresi 6 aylık bir zaman dilimini kapsamaktadır. Samsung batarya değişimi sonrası telefonunuzla birlikte size teslim edilen garanti belgesini saklamayı unutmayınız.

Garanti kapsamında olduğu süre zarfında bataryanın arızalanması durumunda ücretsiz parça değişimi imkânı Tamir Pasajında sizlere sunulacaktır.

Tamir Pasajı Samsung Batarya Değişimi Teknik Servisi

Bilişim Pasajı olarak bizler 15 yıldan fazla süredir İstanbul Ümraniye adresinde telefon tamir, bakım hizmeti sunmaktayız. Tamir Pasajı ile Türkiye genelindeki birçok kullanıcının Samsung batarya değişimi ve diğer arızalarını çözümlemekteyiz.

CİHAZLARINI ÜMRANİY TAMİR PASAJINDA EMİN ELLERDE

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

GSM : 0555 978 52 36

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!