Telefon TamiriXiaomi

Xiaomi Batarya Tamir Ümraniye

Xiaomi TAMİR

Xiaomi telefonunuzda şarj problemi oluştuysa, şarjı çok hızlı tükeniyor ya da şarj almıyorsa bataryanızın ömrü tükenmiş olabilir. Garantili ve uygun fiyatlı şekilde Xiaomi batarya değişimi Tamir Pasajı nda de yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ümraniye.

Xiaomi Batarya Değişim Fiyatı

Xiaomi batarya değişimi fiyatı farklı telefon modellerinde farklı fiyat şeklinde değişkenlik göstermektedir. Tamir Pasajı web sitemizden bizi arayarak gerekli parça değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Batarya Arızası

Xiaomi batarya arızası çoğunlukla şarj soketinin zorlanması veya bağlantı kablosunun yanlış şekilde takılmasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte orijinal şarj aletinin kullanılmaması da telefon bataryasına zarar verebilmektedir.

Tamir Pasajı olarak Xiaomi batarya değişimi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi sunmanın yanı sıra bataryanızın kullanım ömrünü arttıracak bilgilendirmeyi yaparak siz kullanıcıların aynı sorunu yaşamamalarını sağlamaktayız.

Xiaomi Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi batarya değişimi donanımsal bir problemden kaynaklı olup telefonunuza erişim veya kişisel bilgilerinize herhangi bir müdahalede bulunmamaktayız. Batarya değişimi sürecinde cihazın sıfırlanmasına gerek duyulmamaktadır.

Telefonunuzun Tamir Pasajında güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Flat vector illustration. Concept illustration of smart technologies for business

Xiaomi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamir Pasajında gerçekleştirilen batarya değişim işlemi yaklaşık 30 – 45 dakika aralığında sürmekte olup yetkili personelimizce gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra çalışır durumda  size teslim edilmektedir.

Ayrıca İstanbul dışındaki müşterilerimiz için sunduğumuz kargo hizmeti sağlamaktayız. İstanbul içi müşterilerimiz içinde yerinde servis hitmetimiz bulunmaktadır.

Xiaomi Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi batarya değişimi sonrası garanti süresi 6 aylık bir zaman dilimini kapsamaktadır. Xiaomi batarya değişimi sonrası telefonunuzla birlikte size teslim edilen garanti belgesini saklamayı unutmayınız.

Garanti kapsamında olduğu süre zarfında bataryanın arızalanması durumunda ücretsiz parça değişimi imkânı Tamir Pasajında sizlere sunulacaktır.

asdfghjkl

Tamir Pasajı Xiaomi Batarya Değişimi Teknik Servisi

Bilişim Pasajı olarak bizler 15 yıldan fazla süredir İstanbul Ümraniye adresinde telefon tamir, bakım hizmeti sunmaktayız. Tamir Pasajı ile Türkiye genelindeki birçok kullanıcının Xiaomi batarya değişimi ve diğer arızalarını çözümlemekteyiz.

CİHAZLARINI ÜMRANİY TAMİR PASAJINDA EMİN ELLERDE

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

 GSM : 0555 978 52 36

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!