AcerBilgisayar Tamiri

Acer Laptop Ekran Değişimi

Acer Laptop Tamiri olarak Tamir Pasajında profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm arızalara profesyonel ekipmanlar ile teknik destek vermekteyiz. Servisimize getirilen Acer marka tüm laptop modellerinin stok durumuna göre yedek parçaları tedarik edilmektedir, servisimizde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcıya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir.

Acer Laptop Ekran Değişimi

Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Acer Laptop Ekran değişimi  dikkat gerektiren bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda anakarttan ekrana giden kablonun kopmasına yada yuvanın kırılması en kötüsü kasanın kırılmasına kadar gidebilir.İstanbul’da bir çok notebook ekran değişimi yapan firmalar var cihazınızı güvendiğiniz işinde tecrübeli bir teknisyene vermeniz bilgisayarınız için en iyi seçim olacaktır. Notebook’unuzu teslim edeceğiniz teknik servisi araştırın güvenmediğiniz ve işinde profesyonel olmayan kişilere bırakmayın.

Acer Laptop Ekran Değişimi

Acer Notebook ve laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü Acer Laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir.

Acer Laptopunuzun üzerine sıvı döküldü ise laptopu kapatıp bataryasını çıkarmalısınız. Aksi halde klavyeye dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Acer laptopunuzu kapattıktan sonra bir havlu yardımıyla laptopu temizleyin ve ekranı HDMI yada VGA kablo ile TV’ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüştür ve bu durumda yapılabilecek tek şey Acer Laptop anakart tamiridir.

Acer Laptop Ekran Değişimi

Verilerim silinir mi?

Normalde yapılacak işlemin verilerinin tutulduğu parçalarla ilişkisi olmadığı için herhangi bir kayıp veri olması söz konusu değildir. Arıza tespit işlemi sırasında buna neden olabilecek başka bir arıza tespit edilirse ya da risk saptanırsa teknisyenlerimiz size bu konuda detaylı bilgi verip gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

Asus Laptop Ekran Değişimi

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Sayın Müşterilerimiz;

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevu sistemi ile çalışmaktayım. Bunun için gelmeden önce 0555 978 5236 ‘dan arayarak yoğunluk durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!