HuaweiTelefon Tamiri

Huawei Ekran Değişimi Ümraniye

TAMİR PASAJI EKRAN DEĞİŞİMİ

Huawei ekran üzerinde meydana gelen kırık ve çatlaklar sonucu dokunmatik özelliğini kaybetmesi veya kırıklar sebebiyle telefonda kötü bir görüntü oluşması söz konusu olabilir. Huawei tamir.

Tamir Pasajı olarak Huawei ekran değişimi işlemleri uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz.

Huawei Ekran Değişim Fiyatı

Huawei ekran değişim fiyatı için Tamir Pasajı web sitemizde yer alan telefon marka model bilgisi girerek bilgi alabileceğiniz gibi ayrıca iletişim kanallarından model bilgisini iletmeniz durumunda fiyat bilgisi size bildirilecektir.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei ekran değişim işlemi donanım arızaları içinde yer alır. Gerekli parça değişim işlemi yapılıp hiçbir kişisel bilginize erişilmeden telefonunuz teslim edilir.

Diğer donanımsal arızalarda olduğu gibi telefonunuzun içeriğine dokunulmamaktadır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Huawei cam değişimi ile ekran değişimi birbirinden farklı iki tamir çeşididir. Huawei cam değişimi çizik, çatlak problemlerinde yapılmaktadır. Huawei ekran değişimi ise oluşan hasarlar nedeniyle dokunmatik sisteminin çalışmaması sorunu olan telefonlarda yapılması gereken işlemlerdendir.

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamir Pasajı bünyesindeki servis personelimiz tarafından gerçekleştirilen Huawei ekran değiştirilmesi işlemi ortalama 20 dakika gibi bir süre almaktadır.

Orijinal Ekran İle Yan Sanayi Ekran Arasındaki Farklar Nelerdir?

Huawei orijinal ekran ile yan sanayi ürün arasında pek fark olmamaktadır. Dileyen müşterilerimize orijinal parça yerine yan sanayi ürünü tercih etmeleri hâlinde gereken değişim yan sanayi ekranla yapılmaktadır.

Kullanılacak ekran tercihi müşterilerimizin talebi doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Huawei ekran değişim işlemi sonrası size sunulacak garanti kapsamında 6 ay geçerli garanti imkânı sağlanmaktadır.

Huawei ekran değişim işlemi alanında uzman teknisyenlerimizle kısa sürede yapılmaktadır. 20 yıllık tecrübe ile müşterilerimizin kaliteli hizmeti uygun fiyata almasını sağlayan Tamir Pasajı müşteri memnuniyetine önem verir, bu kapsamda 6 ay garantili olarak Huawei telefonunuzun ekran değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!