SamsungTablet Tamiri

Samsung Tablet Ekran Değişimi

Samsun Tablet Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Tablet ekranı veya dokunmatik ön cam değişimi, tamamen sterilize edilmiş, statik elektriksiz ve 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen teknik servis odamızda özel ekipman kullanan uzman ve deneyimli ustamız tarafından gerçekleştirilir. Bu şekilde, tabletin içindeki bilgiler ekran değiştirme sırasında silinmeyecektir. Tabletin performansında, dokunma hassasiyetinde ve ekran parlaklığı gibi bir değişiklik yok. Samsung Tablet Ekran Değişimi.

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan teknik servisimize gelirseniz Samsun Tablet ekran değiştirme süresi 45 dakika ile 2 saat arasındadır.

samsung tablet ekran değişimi

Samsung Tablet Ekran (LCD) Değişimi

Samsung Tabletinizin ekranı düşme sonucu kararır veya kırılırsa, sesi açar ancak görüntüyü açmazsanız, ekranınızda lekeler, ölü pikseller veya renkler varsa, ne yazık ki LCD ekranınız hasar görür, esniyor veya kırık. Bu ya da benzeri problemlerden herhangi biriyle karşılaşırsanız, LCD ekranınız yenisiyle değiştirilmelidir.

Samsung Tablet Dokunmatik (Ön Cam) Değişimi

Samsung tabletiniz yere düştüyse ve cam çatladıysa, tam bir ekran değişikliği gerektirmeden ön camı değiştirerek masraflarınızı en aza indirebilirsiniz. Dokunmatik (ön cam) anahtarlamada LCD ekranınız değişmez. Sadece öndeki dokunmatik cam değişecek ve Tabletiniz operasyondan sonraki ilk güne bakacak. Ön cam değiştirme işlemi profesyonel işçilik gerektirir. Bu yalnızca ön camı değiştirilebilen Samsung Tablet’ler için geçerlidir.

samsung tablet ekran değişimi

Göz önünde ekran değişimi

Samsung Tablet Ekran Değişimi dahil olmak tüm tamir ve ekran değişimi işlemlerimizi iş yerimizdeki teknik servis bölümünde gerçekleştiriyoruz.

6 Ay Garanti

Samsung Tablet Ekran Değişimi başta olmak üzere tüm ekran değişimi ve ekran tamiri işlemlerinizde Ümraniye Tamir Pasajı olarak  6 Ay Garanti veriyoruz. Garantinizin kapsam veya koşullarını iletişim bilgilerimizden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

6 ay garanti

Neden Ümraniye Bilişim Pasajı?

Ümraniye Tamir Pasajı olarak bu sektörde neredeyse 15 yılımızı geride bırakmaktayız. Bu sürede gerek ikinci el alım satım  gerekse de teknik servis ve ekran değişiminde sizler için her zaman hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunarak  müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız.

Bilgilerim Silinir Mi?

Tablet Ekran Değişimi başta olmak üzere tüm ekran değişimlerinizde cihazınızdaki verilerin tamamı korunur. Hiçbir bilinizin silinmediği gibi ekran değişiminde telefonunuzdaki hiçbir ayar silinmez veya değişmez.

samsung tablet ekran değişimi

letişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

 GSM : 0555 978 52 36

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!