HuaweiTelefon Tamiri

Huawei Batarya Tamir Ümraniye Tamir Pasajı

Huawei Batarya Değişimi

Huawei telefonunuzda şarj problemi oluştuysa, şarj almıyorsa ya da şarjı çok hızlı bitiyorsa bataryanızın ömrü tükenmiş olabilir. Garantili ve uygun fiyatlı şekilde Huawei batarya değişimi Tamir Pasajında de yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ümraniye.

Huawei Batarya Değişim Fiyatı

Huawei batarya değişimi fiyatı farklı telefon modellerinde farklı fiyat şeklinde değişkenlik göstermektedir. Tamir Pasajı web sitemizden bizi arayarak gerekli parça değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

batarya tamiri

Huawei Batarya Arızası

Huawei batarya arızası çoğunlukla bağlantı kablosunun yanlış şekilde takılması veya şarj soketinin zorlanmasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte orijinal şarj aletinin kullanılmaması da pil ömrünü bitirebilmektedir.

Tamir Pasajı olarak Huawei batarya değişimi sonrası 6 ay geçerli garanti belgesi sunmanın yanı sıra bataryanızın kullanım ömrünü arttıracak bilgilendirmeyi yaparak siz kullanıcıların aynı sorunu yaşamamalarını sağlamaktayız.

Huawei Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei batarya değişimi donanımsal bir problemden kaynaklı olup telefonunuza erişim veya kişisel bilgilerinize herhangi bir müdahalede bulunmamaktayız. Batarya değişimi sürecinde cihazın sıfırlanmasına gerek duyulmamaktadır.

Telefonunuzun Tamir Pasajında güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Flat vector illustration. Concept illustration of smart technologies for business

Batarya Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamir Pasajında gerçekleştirilen batarya değişim işlemi yaklaşık 30 – 45 dakika aralığında sürmekte olup yetkili personelimizce gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra çalışır durumda  size teslim edilmektedir.

Ayrıca İstanbul dışındaki müşterilerimiz için sunduğumuz kargo hizmeti sağlamaktayız. İstanbul içi müşterilerimiz içinde yerinde servis hitmetimiz bulunmaktadır.

Huawei Batarya Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei batarya değişimi sonrası garanti süresi 6 aylık bir zaman dilimini kapsamaktadır. Huawei batarya değişimi sonrası telefonunuzla birlikte size teslim edilen garanti belgesini saklamayı unutmayınız.

Garanti kapsamında olduğu süre zarfında bataryanın arızalanması durumunda ücretsiz parça değişimi imkânı Tamir Pasajında sizlere sunulacaktır.

Tamir Pasajı Huawei Batarya Değişimi Teknik Servisi

Bilişim Pasajı olarak bizler 15 yıldan fazla süredir İstanbul Ümraniye adresinde telefon tamir, bakım hizmeti sunmaktayız. Tamir Pasajı ile Türkiye genelindeki birçok kullanıcının Huawei batarya değişimi ve diğer arızalarını çözümlemekteyiz.

CİHAZLARINI ÜMRANİY TAMİR PASAJINDA EMİN ELLERDE

İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Mah. Güler Sok.  No:9/A Ümraniye/ İstanbul

GSM : 0555 978 52 36

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!