Bilgisayar TamiriMSI

MSI Laptop Tamiri

MSI Laptop Tamiri olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan MSI marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir.

MSI Laptop Ekran değişimi

Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

MSI Laptop Ekran değişimi  dikkat gerektiren bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda anakarttan ekrana giden bağlantı kablosunun kopmasına yada yuvanın kırılmasına sebep olabilirsiniz. İstanbul’da bir çok Notebook ekran değişimi yapan firmalar var cihazınızı güvendiğiniz işinde tecrübeli bir Teknik Servise vermeniz Bilgisayarınız için yerinde bir Seçim olacaktır. Notebook’unuzu teslim edeceğiniz Teknik servisi araştırın güvenmediğiniz ve işinde profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

MSI Laptop Ekran değişimi

MSI Notebook & laptoplarda ekran kırılmaları, gölge şeklinde karartı, ekranda çatlaklar olması maalesef meşhurdur, çünkü MSI Laptop ekranları ince cam ve filmden oluştuğundan ufacık bir darbe bile alsa kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir.

Eğer MSI Laptopunuz üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Eğer bu işlemleri yapmazsanız klavyenin üstüne dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. MSI laptop’unuzu kapattıktan sonra bir havlu yardımıyla kurutarak temizleyin ve ekranı VGA veya HDMI kablosu yardımıyla TV ye bağlayın. Görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey MSI Laptop anakart tamiri işlemidir.

MSI Laptop Ekran değişimi

Verilerim silinir mi?

Normalde değiştirilecek parçanın verilerin depolandığı bölümle ilgisi olmamasından dolayı veri kaybı yaşanmaz. Arıza tespit işlemi yapılırken buna neden olabilecek başka bir arıza tespit edilirse ya da risk saptanırsa teknisyenlerimiz size bu konuda detaylı bilgi verip gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

Toshiba Laptop Ekran Değişimi

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Sayın Müşterilerimiz;

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevu sistemi ile çalışmaktayım. Bunun için gelmeden önce 0555 978 5236 ‘dan arayarak yoğunluk durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!