AcerBilgisayar Tamiri

Acer Batarya Değişimi Ümraniye


Laptop Tamiri Güvenli Hizmet

Laptop tamiri insanların daha az para harcayarak iş ve eğitim masraflarını ekonomik olarak düzene sokmalarını sağlar. Özellikle 2020-2021 yılı virüs süreci ile birlikte bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve tabletler günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Acer Batarya Değişimi, çalışmaların aksaması anlamına gelmektedir aksamanın yaşanmaması adına arızalara profesyonel bir teknik servis müdahale etmelidir. Aksi halde cihazlar, geri dönüşü olmayan şekilde bozulabilir. Laptop tamiri konusunda firmamız Tamir Pasajı sizlere deneyimli ekibiyle  en iyi laptop servisi olmak için hizmet sunmaktadır.

Acer Batarya tamiri

Olası bir arızada notebook tamiri sırasında parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Olası bir arızada notebook tamiri sırasında parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Bu durumlarda dikkat olunması tavsiye edilmektedir. Bilgisayar veya laptop için kullanılan parçaların orijinal olması önemlidir fakat sizin tercihinize göre orjinale yakın parça kullanılabilir. Orijinal olmayan yan sanayi parçalar, cihazın performansını olumsuz etkiler ve bu parçalar bir süre sonra cihazın tamamen bozulmasına neden olabilir. Orijinal Laptop Parçaları.

Sizlerin ihtiyaçlarınıza yanıt veren firmamız, parça değişiminde orijinal parçaları kullanmaktadır. Bu parçalar cihazın markasına uygun olan ürünlerdir. Cihazın firması tarafından geliştirilen, yüksek performanslı A kalite parçalarla değişim sağlanmaktadır.

Acer Batarya

Orijinal Laptop Parçaları

Gerçekleşen bir arızada bilgisayar tamiri sırasında parça değişimine ihtiyaç duyulabilir bu durumlarda dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Laptop veya bilgisayar için kullanılan parçaların kesinlikle orijinal olması önemlidir. Orijinal olmayan yan sanayi parçalar, cihazın performansını olumsuz etkiler ve bir süre sonra cihazın tamamen bozulmasına neden olur.

Sizlerin ihtiyaçlarınıza yanıt veren firmamız, parça değişiminde orijinal parçaları kullanmaktadır. Bu parçalar cihazın markasına uygun olan ürünlerdir. Cihazın üretim firması tarafından geliştirilen, yüksek performanslı ve kaliteli parçalarla değişim sağlanmaktadır.

Yerinde Laptop Servisi

Firmamız, Tamir Pasajı olarak sunduğu hizmetlerini yerinde gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimizde problemlere hızlı çözümler sunmak hedefimizdir. Talepleriniz aynı gün içinde yanıtlanmaktadır.

Sunduğumuz Tamir Pasajı hizmetleri, kısa sürede başarıyla tamamlanmaktadır. Tüm bunlar için iş yerimize gelmeniz yeterlidir.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Sayın Müşterilerimiz;

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiği için sizleri bekletmemek adına önceden arayıp iş yerimizdeki durumu öğrenip cihazınızı bırakabilirsiniz. Bunun için gelmeden önce 0555 978 5236 ‘dan arayarak yoğunluk durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!