Bilgisayar TamiriiPad

iPad Pil Değişimi Ümraniye

iPad pil cep telefonlarının ekranı ya da pili zarar gördüyse bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Biz aradığınız profesyonel teknik desteği sunabiliriz.

Telefon servisimiz ekran ve pil değişim uygulamalarını başarılı bir şekilde yapabiliyor. Telefon servisi hizmetlerinde aradığınızı sizlere sunabiliriz. iPad Pil Ve ekran değişimi Ümraniye hizmetlerimiz bu adreste bir araya geliyor. Ümraniye iPad bataryalarında sıkça yaşanılan sorunlar batarya kullanım ömrünün azalmasına neden oluyor. Biz siz değerli müşterilerimize batarya değişimini garantili olarak sunabiliriz.

iPad Tablet Pil Değişimi

iPad Tablet Pil Değişimi

Cihazınızı servisimize göndermeye karar verdiyseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bir çok faklı kalitede yan sanayi iPad pili bulunuyor. Çok ucuz fiyata taktıracağınız yan sanayi pillerin ömrü kısa sürmektedir. Hatta telefonlara ciddi şekilde zarar verebilir. Firmamız teknik servis hizmetlerinde sektörün en güvenilir markası olarak yoluna devam ediyor. Girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek hizmetlerine devam eden firmamız Türkiye, sektörün geleceğini değiştirerek hızla büyüyor.

Değişim uygulamaları sonrasında telefonlarınız ilk günkü performansına gerekir. Güvenilir ve orijinal değişim hizmetleri için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. iPad marka telefonların değişim uygulamalarını haftanın her günü başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. iPad ekran modelleri konusunda uygun fiyatlı orijinal ürünlerimizden destek alıyoruz. Apple telefonlar için yedek parça servisi son derece önemlidir. Sizler için seviyeli ve kaliteli sonuçları elde ederek en uygun tedarik desteğini verebiliyoruz.

iPad Pil Değişimi

iPad Tablet Pil Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPad tablet bataryası değişimde dikkat edilecekler Tabletin kapalı olmasına dikkat edin. Kasayı fazla zorlamayınız. Kenarları yoklayarak açmaya çalışınız. Bununla ilgili videoları izlemeyi ihmal etmeyiniz. Pil çıkarılacağı zaman farklı bir yere dokunmamaya dikkat edin çünkü olası bir statik elektrik cihazınıza zarar verebilir. Pil vidalarını ve kasayı kapatmadan önce test edin.

iPad Tablet Pil Değişimi

Açılıyor mu ve şarj oluyor mu? Şarjda orjinal iPad cihazı kullanın ve amperi doğru olmasına dikkat edin. Doğru alet kullanılmadığında şarj süresinin uzun süreceğini bilin. Sıfır pil dğiştirildiğinde ilk şarjın önem arz ettiğini bilmenizi isteriz. Öneri kapalı ve bir güne kadar şarjda kalması. Tabi bu şarj aletine göre değişir.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiği için sizleri bekletmemek adına önceden arayıp iş yerimizdeki durumu öğrenip cihazınızı bırakabilirsiniz. Bunun için gelmeden önce 05559785236 ‘dan arayarak yoğunluk durumunu öğrenmenizi rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu
Hemen Arayın!